پايه ي يازدهم يکي از مهم ترين سال ها براي افرادي است که قصد شرکت در کنکور را دارند. پايه ي تحصيلي يازدهم فرصتي است تا شما بتوانيد به مرور و تست زني دروس دهم و يازدهم بپردازيد و تا حدودي نقايص پايه اي خود را برطرف کنيد.


در پايه ي دوازدهم به علت وجود امتحانات نهايي کمتر فرصت مي کنيد بر روي رفع اشکال دروس پايه زمان بگذاريد.


بنابراين اگر شما دروس پايه ي يازدهم را به خوبي فرا بگيريد، هنگامي که به پايه ي دوازدهم برسيد مشکل پايه اي نخواهيد داشت و تنها بر روي دروس سال دوازدهم متمرکز خواهيد شد.


براي مطالعه ي بهتر، برنامه ريزي درسي پايه يازدهم رياضي را جدي بگيريد و حتما با پيگيري برنامه ريزي درست و منحصر به فردي که با توجه به توانمندي هاي شما تعيين شده است، از سال يازدهم و البته تابستان آن بهترين استفاده را ببريد.


براي نوشتن يک برنامه ريزي درست و منسجم حتما بايستي ابتدا نقاط قوت و ضعف خود در دروس را شناسايي کنيد و سپس با يک برنامه ي خوب هم مطالعه کنيد و هم تست بزنيد.


برنامه ريزي درسي پايه يازدهم رياضي


براي برنامه ريزي درسي پايه يازدهم رياضي بايستي ابتدا دروسي را که در اين رشته مهم و کليدي هستند و ضريب بالايي را در کنکور دارند برگزينيد و بيشترين تمرکز خود را بر روي آن ها قرار دهيد.


در سال يازدهم تنها حدود 5تا ده درصد از دانش آموزان به فکر برنامه ريزي و مطالعه ي دروس براي کنکور هستند.


 پس از اين فرصت طلايي استفاده کنيد و تا جايي که مي توانيد با برنامه ريزي درست و اصولي براي کنکور پيش برويد تا از رقيبان خود پيشي بگيريد.


در برنامه ريزي درسي پايه يازدهم رياضي توجه کنيد که برنامه تان را طوري تنظيم کنيد که خسته و دلسرد نشويد.


همچنين در برنامه ريزي روزانه ي خود تنوع مطلعاتي را در نظر بگيريد. به اين معنا که سعي کنيد در روز يک مبحث از هر درسي را مطالعه کنيد و تست بزنيد تا هم خسته نشويد و مطالب را فراموش نکنيد.


درس فيزيک


براي مطالعه ي درس فيزيک هرگز سعي نکنيد با حفظ کردن فرمول ها مسائل را حل کنيد. سعي کنيد آن ها را ياد بگيريد به اين معنا که فرمول ها را در ذهن خود تثبيت کرده و به اين طريق آن ها را به خاطر بسپاريد.از درس فيزيک در کنکور 45سوال مطرح مي شود.


در برنامه ريزي درسي پايه يازدهم رياضي توجه کنيد که مبحث الکتريسيته ساکن که در فصل 1از کتاب فيزيک(2) عنوان شده است در بودجه بندي کنکور براي آن حدود 3تا 4سوال تعريف شده است.


همچنين از فصل 2کتاب فيزيک(2) يعني جريان الکتريکي و مدارهاي جريان مستقيم حدودا 3تا 4سوال در کنکور سراسري مطرح مي شود.


دروس اختصاصي کنکور رياضي


تعداد سوالات دفترچه دروس اختصاصي کنکور رياضي شامل 135تست مي باشد و داوطلبان کنکور رياضي 175دقيقه براي پاسخ گويي به سوالات زمان دارند.


دروس اختصاصي کنکور رياضي بر اساس ترتيب دفترچه کنکور رياضي شامل:


رياضيات (55تست و 85دقيقه زمان(


فيزيک (45تست و 55دقيقه زمان(


شيمي (35تست و 35دقيقه زمان)


تطبيق و معادل سازي واحد هاي درسي

برنامه ريزي درسي پايه دهم تجربي

برنامه ريزي درسي پايه هشتم

برنامه ريزي درسي پايه ششم

برنامه ريزي درسي پايه ششم

برنامه ريزي درسي پايه يازدهم رياضي

درس خواندن در عيد

پايه ,برنامه ,کنيد ,يازدهم ,کنکور ,ريزي ,برنامه ريزي ,ريزي درسي ,پايه يازدهم ,درسي پايه ,يازدهم رياضي ,پايه يازدهم رياضي ,دروس اختصاصي کنکور ,اختصاصي کنکور رياضي

مشخصات

آخرین ارسال ها

آخرین جستجو ها

خاطره چت|چت خاطره|چتروم خاطره ـوبلاگ خاطره رویا بهترین سایت مسیح و مسیحیت دانلود فایل های کمیاب هنر ایمانی آدرس کارخانه کتری قوری استیل کفه چدن شیردار ۶لیتری مطالب اینترنتی بهترین فیلم و سریالهای روز دنیا